All / Tomasz manowski / Roman / Beata / Iwona

Nazwa marki pochodzi od potocznego słowa oznaczającego dom dziecka, sierociniec. BIDUL to marka odzieżowa. Naszą misją jest stworzenie miejsca dla osób mających za sobą doświadczenie domu dziecka, dzięki któremu będą mogły zarabiać pieniądze na swojej pasji. Oprócz odzieży, w sklepie znajdą się inne przedmioty stworzone przez osoby z BIDULa. Nie chcemy ograniczać się do jednej czy dwóch kategorii.

15 lat doświadczenia bycia w bidulu 😉

Roma / Beata / Iwona

Co mamy w planach?

Wyprodukować pierwszą kolekcje koszulek z łatkami / Otworzenie kawiarni.

Co zrobiliśmy!

Współpraca z Prosto / Bidul x Jeż Jerzy.

Projekty

Łatka – metki może być pięknym przypomnieniem, że każdy człowiek jest wyjątkowy i że różnorodność jest wartością. Chcemy, aby nasze produkty były inspirujące i motywujące, a noszenie ich z łatką czy metką było wyrazem akceptacji, tolerancji i szacunku dla siebie i innych. Łatka Przyszywana od góry z możliwością dodania elementu graficznego pozwala na tworzenie unikalnych wzorów, które mogą być wykorzystane jako oznaczenie ubrania, akcesorium czy innych przedmiotów. Może to być np. logo, motyw związany z pasją czy zainteresowaniami osoby noszącej produkt z taką łatką.

Worek / Idea opakowania na odzież BIDUL nawiązują do worków na śmieci. Będąc w domu dziecka dostawaliśmy w nich ubrania od ludzi.

O nas

Jesteśmy ludźmi, których połączyła wspólna historia. Wymieniamy się doświadczeniem i próbujemy kupić coś ciekawego, przy okazji zarobić na życie – poza murami Domu Dziecka. Projekty naszych rówieśników to nasze dzieci. Jesteśmy dumni z każdym z nich. Uwielbiamy obserwować rozwój naszych koleżanek i kontroli, których wspieramy. Ciuchy projektowane przez ludzi z domu dziecka, Dla WSZYSTKICH. Chcemy integrować społeczeństwo, pokazywać, że należymy do tego samego świata. Kupując je, wspomagasz młodzież z placówek i dajesz im nadzieję na fajną, kreatywną pracę i realizowanie pasji. To są nasze prace. Kochamy to, co robimy!

Na co są przeznaczane pieniądze ze sprzedaży? Dochód ze sprzedaży przeznaczamy na dalszy rozwój marki. Ideą marki Bidul nie jest wspieranie finansowo Domów Dziecka lub przekazywanie procentu dochodu na cele charytatywne, a zatrudnianie osób, które przebywały w Domach Dziecka. Dajemy możliwość i platformę do sprzedaży swoich pasji, zajawek, marzeń.

Współpraca